Krakow is worth seeing...

Just look at the pictures!
baner

Kursy języka polskiego dla firm

W związku z coraz większym zainteresowaniem językiem polskim oraz rosnącą liczbą obcokrajowców podejmujących pracę w krakowskich firmach, International School of Polish Language and Culture w Krakowie oferuje Państwu kursy języka polskiego przygotowane specjalnie dla klientów biznesowych!

 
 
Typy kursów
 
 

   
     Oferujemy Państwu standardowe kursy języka polskiego, których celem jest przede wszystkim rozwijanie umiejętności komunikatywnych oraz ogólnych kompetencji językowych. Na życzenie klienta i w zależności od jego potrzeb, organizujemy również specjalistyczne kursy języka polskiego.

 
   
 Formy i poziomy kursów 
 


     Zapewniamy zarówno nauczanie indywidualne, jak i lekcje grupowe. Możliwe jest zorganizowanie lekcji w małych grupach (składających się z 2 do 4 osób), jak i  średnich grupach (liczących od 5 do 8 osób).

Oferujemy kursy na różnych poziomach zaawansowania, zarówno kursy dla osób rozpoczynających naukę języka polskiego, jak i kursy dla osób, które już uczyły sie języka polskiego. Każdy kurs rozpoczynamy od testu kwalifikacyjnego, który pozwala nam na dokładne określenie poziomu językowego danej osoby lub grupy, co przyczynia się do bardziej efektywnej nauki.

Pragnąc wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów oraz w trosce o ich wygodę i oszczędność czasu, nasze kursy organizujemy przede wszystkim w siedzibach firm. Na życzenie klienta lekcje mogą się także odbywać w siedzibie naszej szkoły.

Zajęcia językowe przeprowadzamy od poniedziałku do piątku, zarówno w godzinach pracy naszych klientów, jak i poza nimi (rano lub wieczorem).

Do Państwa należy decyzja o terminie, czasie trwania i intensywności kursu (tj. liczbie lekcji dziennie). Kurs może sie rozpocząc w dowolny dzień tygodnia.

!!! Uwaga: minimalna długość kursu obejmuje 5 spotkań (przy spotkaniu trwającym minimum 2 godziny lekcyjne).

 
   
 Nasi Nauczyciele 
 


     Zajęcia językowe prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy ukończyli studia filologiczne i uzupełnili je studiami dodatkowymi o specjalności "Nauczanie języka polskiego jako obcego". Prawie wszyscy nauczyciele posiadają kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego. O starannym doborze nauczycieli świadczą wysokie oceny (zwykle ok. 4,5 w skali 5-stopniowej) przyznawane przez studentów w anonimowych ankietach przeprowadzanych na koniec kursu. Badania te pozwalają nam na stałe monitorowanie pracy nauczycieli i wprowadzenie ewentualnych zmian.

 

 
 Gwarantujemy Państwu 
 

 

- program kursu opracowany według indywidualnych potrzeb klienta,

- profesjonalne przygotowane testu kwalifikacyjnego i podział kursantów na grupy językowe,

- monitorowanie frekwencji na zajęciach i postępów poszczególnych uczestników kursu,

- certyfikaty ukończenia kursu dla uczestników,

- raporty z przebiegu kursów dla pracodawców.

 

 
 Jak się zgłosić 
 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi kursami i chcieliby uzyskać dodatkowe informacje, zapraszamy do skontaktowania się z biurem szkoły:

przez e-mail: info@polishcourse.org

prze faks: +48/12/638 36 70

lub tradycyjne pocztą:

International School of Polish Language and Culture
ul. Bronowicka 58/5

30-091 Kraków, Poland

Dodatkowe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu: +48/12/638 08 69   (8.00-14.00)

     

 
Overview | Language instruction | Cultural program | Accommodation | Dates | Fees | Travel tips | Contact and registration
 
sitemap Polish Course
copyright PNTA 2006 Last Update 13.08.2019