Krakow is worth seeing...

Just look at the pictures!
baner

Zakwaterowanie i wyżywienie

 

Oferujemy trzy rodzaje zakwaterowania:

 
 Pokój w prywatnym mieszkaniu  
 

       Jest to opcja najczęściej wybierana przez naszych kursantów. Opłata za zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym jest wliczona w cenę kursu. Można wybrać pokój jednoosobowy za dopłatą 50€.
 Osoby wynajmujące pokoje to najczęściej osoby samotne - studenci, osoby pracujące, emerytowane, czasami także rodziny. W każdym oferowanym przez nas mieszkaniu mają Państwo dostęp do kuchni i mogą sobie bez problemu przygotowywać śniadania i kolacje.
 Niektórzy z wynajmujących mówią lepiej lub gorzej po niemiecku lub angielsku, ale z niektórymi można się porozumieć tylko po polsku. Niektórzy kursanci pozostają w kontakcie z ich "Polskimi rodzinami" po kursie, wymieniją listy lub e-maile.
 Ten rodzaj zakwaterowania nie jest odpowiedni dla osób które chcą mieć całkowitą prywtaność podczas pobytu.W większości przypadków takie pomieszczenia jak kuchnia, łazienka będą współdzielone. Jest to jednak najmniej kosztowny rodzaj zakwaterowania.

 
   
 Oddzielne mieszkanie 
 

     Dysponujemy również kilkoma mieszkaniami w których mieszkają wyłącznie uczestnicy naszych kursów. Dopłata za oddzielne mieszkanie wynosi 150€ za kurs dwutygodniowy. W przypadku jeśli mieszkanie zajmują 2 lub 3 osoby kwota 150€ zostanie podzielona między te osoby.

 
   
 Hotel/ Pokój w hotelu 
 

     Możemy pomóc w rezerwacji pokoju w hotelu (w tym przypadku pobieramy opłatę za kurs bez zakwaterowania). Ceny w Krakowie zaczynają się od 12€ za noc w pokoju dwuosobowym (do tej możliwości potrzebny jest współlokator) albo 20€ za noc w jednoosobowym pokoju w Hostelu. Są to ceny dla pokoju zarezerwowanego na 2 tygodnie. Cena za pokój jednoosobowy w hotelu zaczyna się od 30€.
 Jeśli zdecydowali się Państwo na tą opcję to prosimy aby poinformować nas odpowiednio wcześniej, gdyż Kraków jest miastem chętnie odwiedzanym przez gości z całego świata, co sprawia że nie zawsze można znaleźć pokój w korzystnej cenie i o określonym standardzie na okres dłuższy niż parę dni.        

 Hotele.pl
 Krakow.pl/turystyka/hotele
 
 Hostele
 Krakow.pl/turystyka/tanie_spanie
 http://www.hotelestudenckie.pl
 Hostel "Deco"
 "Trzy Kafki" hostels
 
Pensjonaty:
 
 Krakow.pl/turystyka/tanie_spanie
 Leopolis GM
 

 Hotele
 Hotels "Regent", "Monopol", "Galicya", "Rezydent"
 Home&Travel
 Hotels "Novotel" and "Francuski"
 Hotel "Amadeus"
 Hotel "Chopin"
 Hotel "Demel"
 Hotel "Saski"
 Hotel "Kazimierz"
 
 
 

 
 
 
 
 Wyżywnienie 
      Śniadania i kolacje mogą sobie Państwo przygotowywać w miejscu zakwaterowania. W centrum miasta, gdzie spędzają Państwo większość wolnego czasu, jest wiele małych restauracyjek i barów mlecznych, gdzie mogą Państwo tanio zjeść obiad.  
 
 
Overview | Language instruction | Cultural program | Accommodation | Dates | Fees | Travel tips | Contact and registration
 
sitemap Polish Course
copyright PNTA 2006 Last Update 13.05.2019